Ztratili kočičku

Vložit příspěvek

Komentář od: Jitka Svobodová |

V Nymburku se v noci z 1.6 na 2.6. ztratil v ulicích blízko hlavního nádraží černý kocourek Márty. Je vykastrovaný cca 2 roky starý, drobnější, velmi kontaktní, má šedý protiklíšťový obojek, žluté oči, zalomenou špičku ocásku, pár bílých chloupků, ulomený kousek špičáku. Máme podezření, že ho někdo mohl odvézt vlakem... např. směr Lysá. Pokud by měl někdo jakoukoliv informaci, prosím, volejte na tel. 777 040209, děkuji.

Komentář od: Zdenka Sistkovs |

Dobrý večer, kočička Pouta nalezena! Velká, veliká radost. Velice děkuji paní z útulku se kterou jsem mluvila 19.6. Byla velice ochotná a vstřícná. Skvělý a úžasný přístup. A moc děkuji Petrovi Gajdosovi za účast, aktivní pomoc a bezva nápady. Děkuji všem. Zdenka

Komentář od: Petr Gajdoš |

V okolí hřbitova v Lysé nad Labem se ztratila černá drobná kočička, slyší na jméno Pouťa. Má světlý proužek na bradě a bříšku. Na tlapkách má světlé zbarvení. Kdo ji najde, prosím volejte 606210626 nebo 774171963. Děkuji moc

Komentář od: Ludmila Kredbová |

Z 31.5.- 1.6.2019, se ztratil v Mladé Boleslavi, v Ptácké ulici černý kocour, má hnědý obojek. Je štíhlý, protáhlý čumák, žluté oči. Je kastrovaný, jmenuje se Čertík. Je dost plachý. Je zvyklý chodit ven, ale dosud se každý den vracel. Prosím o zprávu, zda-li, a kde ho uvidíte. V případě nálezu při předání odměna 1000 Kč. Emailem nebo na tel. 734 802 565

Komentář od: Eva M. |

Ve středu 8.5. nám v Dobřichově otevřenými vraty odběhla naše kočka. Má předky siamského původu, menšího vzrůstu. Je bílo-šedá, modré oči, kastrovaná a jsou jí 4 roky, slyší na jméno Sisi. Okolí nezná, domů zřejmě netrefí. Prosíme o jakékoliv info.

Komentář od: Eva Procházková |

Dobrý den, před 3 týdny se nám ztratil mourovatý kocourek v Kostelní Lhotě. Měli jsme ho 7 let a nikdy se nestalo, že by odešel ze zahrady. Děkuji ze informaci

Komentář od: inna |

Dobry den, pred par dnema utekla mi kocicka, v Lyse nad Labem u nadjezdu ze strany Peny, je bila a ma hnedy ouska, odsas, jednu patu a dva flicky na zadku, k cizim lidem obvykle nejde, ale kdyby ji nekdo zahledl, moc prosim dejte mi vedet, jsme se sem nedavno preztehovali a okoli nezna, je sterilizovana a ocipovana, je privezena ze zahranici takze v cipu je aktualni jenom email, tohle je moje cislo 792-227779, muzete volat v jakoukoliv hodinu ve dne v noci, kazdopadne dekuji za jakoukoliv informaci!

Komentář od: Jana Bohatá |

Také kontakt - 774 000 428, díky.

Komentář od: Jana Bohatá |

Dobrý den, mám prosbu - Stará Boleslav, poblíž domu s pečovatelskou službou - v pondělí večer se ztratila mourovatá kastrovaná (ale za kocoury stejně chodí) kočička, už dospělá, menšího vzrůstu, jmenuje si Chi-bi (Čibi), spíše nedůvěřivá. Vím, že mourovatých je hodně.. naše má šedý antiparazitní obojek, na špičkách uší náznak štětinek jako rys, zánártí na zadních nohách černé, bílou náprsenku. Za jakoukoli odpověď Vám děkuji.

Komentář od: Pavel Karas |

Dobrý den. 22.3.19.se nám ztratil kocourek. Stáří 1,5 roku. Váží 4kg. Černý s bílíma packama a čumákem. Kastrovaný. Jmenuje se Pat. Ztratil se u obce Květnice. Telefon 733250929.

Komentář od: Eva Kropáčková |

16.3.2019 zmizela naše britská šedá kočka JUNO - lokalita u nadjezdu v Lysé n. L. směr do Litole. Nálezce volejte prosím 602 204 575.

Komentář od: Romana |

Dobrý den, ve středu 16. 1. 2019 ráno, ve Vrbové Lhotě u Poděbrad, nám někdo přejel našeho zrzavého kocourka.
Vím, že se nám Čiko nikdy nevrátí, omlouvám se tedy, že i tak píšu na tyto stránky, ale vím, že je zde spousta lidí, kteří zvířata mají rádi, hledají ta svá a poskytují péči nalezeným. Pomáhali jsme tomuhle koťátku před půl rokem na svět, byl to od začátku bojovník a teď nám moc chybí, asi i tak trochu doufám, že takto sdílený smutek bude třeba aspoň o něco menší.
I přesto, že toho bezohledného řidiče nemůžu nikdy najít, přeji mu alespoň, ať už nemá z ničeho radost. Nechal zraněné kotě bez pomoci ležet uprostřed silnice, za světla, na velmi přehledném úseku, kousek od toho místa je škola … Co se od takového řidiče dá čekat dál?
Děkuji, ještě jednou se omlouvám a ze srdce přeji všem jen šťastné shledání s jejich hledanými.

Komentář od: Lenka |

Ztratila se kočička čerstvě po kastraci, na boku má stehy. Drobná, černá s bílými znaky. Tel.: 605184916

Komentář od: Václav Vlasák |

Dne 21.1.2019 se nám ztratil kocourek v Čelákovicích (Jiřina). Mainská mívalí bílo šedý slyší na jméno Riky. tel 602 384 310

Komentář od: Soňa |

HLEDÁM ZRZAVÉHO CHLUPATÉHO KOCOURA od 10.1.2019,delší srst, zelené oči,trochu sklopené uši,delší ocas Slyší na jméno Žak.
Benátky nad Jizerou v okolí u benzínové pumpy,rod. domky,paneláky,hřbitov před centrem.Moc děkuji za informaci SMS doma nám moc chybí.SMS 736289012,...so.no@seznam.cz

Přidat komentář