Ztratili kočičku

Vložit příspěvek

Komentář od: Ladislava Bláhová |

Dobrý den,dne 25.1.2016 odešla jako každý den kočička -dospělá,menšího vzrůstu,kastrovaná,bílý podklad s černými a žlutými fleky,již se nevrátila.Jsme ze Staré Boleslavi,slyší na jméno Cvrčková,prosím v případě nálezu o zprávu na mobil 721 356 769.Děkuji Ladislava Bláhová

Komentář od: Jan Krejsa |

Dobrý den, 16.1.2017 večer odešel můj černobílý nekastrovaný kocour na noční potulku a dosud se nevrátil. Je černý s bílými punčochami na nohou, bílou tlamičkou, krkem a náprsenkou, má také bílý proužek mezi očima. Je zvyklý běhat venku, chová se obezřetně, nejde k nikomu. Je starý 3,5 roku, váží necelých 6kg. Bydlí v Lysé n.L. v lokalitě Vichrova. Prosím jakoukoli zprávu na mobil 608 214 416. S díky Kj.

Komentář od: Hana |

Dobrý den,
v Litoli se nám ztratila perská kočka. Je tmavá, žíhaná se zrzavou mezi předními tlapky má bílý flek, má oranžové oči a slyší na jméno Babu. Je zhruba 10 let stará a je kastrovaná.

Komentář od: Lada Coubalová |

Od neděle 27. 11. 2016 postrádáme černého čtyřletého kocoura s několika málo bílými chloupky na hřbetě slyšícího na jméno Čert (resp. Čertík), trpícího na záněty očí (ucpané slzné kanálky). Pokud ho někdo viděl toulajícího se v okolí Blahoslavovy ulice v Lysé nad Labem, zavolejte mi, prosím, na č. 605 089 500. Děkuji.

Komentář od: Veronika |

Dobrý den, dne 26.11.2016 se nám domů nevrátil kastrovaný kocourek, kříženec britské a bengálské kočky. Je šedý, trochu mourovatý, se světlejším bříškem a tlamičkou. V době ztráty měl cca 5 kg, nemá žádný obojek, ani čip. Je velice přítulný a jeho poznávacím znamením je ocásek, který má pár cm od těla křivý, jakoby zlomený. Ztratil se na Dubcích, v Mladé Boleslavi. Kdybyste o něm měla nějaké informace, prosím dejte mi vědět na tel. č. 604 922 744. Odměna jistá.

Komentář od: Monika |

Jestek te hnede kocicce pridavam kontakt: telefon 775034025.Dekuji

Komentář od: Monika |

Od neděle nepřišla domů naše rok a půl stará kočka, dlouhá hnědá srst jako perská kočka, za ouškama má šedé jemné chloupky. Působí mohutně díky té srsti.
Je zvyklá být v noci doma, kdyby jste ji někdo viděl, prosím napište.
Jinak je celkem plachá, k cizím lidem nejde, to by jedině musela být zraněná.Díky za jakékoli info

Komentář od: Terka |

Prosíme o pomoc.Hledá se vykastrovaný kocourek rezavo-bílé barvy.Byl naposledy spatřen 4.11 v Havlíčkové ulici v Čelákovicích.Má černý obojek s uzávěrem na adresu.Prosíme o informace na tel.číslo 604 785 989.
Všem moc děkujeme.

Komentář od: Markéta |

Dobrý den,
v neděli 25.9. se nám ztratila mourovatá kočička v Lysé nad Labem,v ulici 28. října. Stáří rok a půl, vykastrovaná. Je velice přítulná. Děkuji za jakoukoli informaci. Tel. 723 905 789.

Komentář od: Jiří Holenda |

Dobrý večer,
Děkuji za podporu Vašeho spolku.Kocour Lord (modrý brit) se vrátil večer ve 23:00 v dost stresovaném stavu a pěkně hladový.Zřejmě byl někde zavřený a neznalec mu asi dal kravské mléko.Omlouvám se za pozdní odpověď a děkuji.

Komentář od: Kateřina |

Dobrý den, v neděli 25.9. se nám ztratil půlroční kocourek Mikeš, je černý s bílou náprsenkou a bílými packami. Kdo ho uvidí, prosím zavolejte mi na číslo 724336823. Děkuji

Komentář od: Jiří Holenda |

Dobrý den,ráno 26.9.16 v 03:00 jsem pustil vykastrovaného modrého brita na dvůr V Lysé nad Labem poblíž náměstí J.Husa.Bohužel do 17:00 se nevrátil.Děkuji za info.

Komentář od: Monika Váňová |

V neděli odpoledne se mi ztratila Britská kočka slyšící na jmeno Brituše..v okolí Všejan-Čachovic

Komentář od: Tereza |

Zuzi, to nebude nase, my meli sedou mourovatou :( Moc dekuji

Komentář od: Miriam |

Dobrý den, v Litoli se nám koncem srpna zatoulala šedá mourovaná kočička. Pokud ji někdo viděl prosím volejte 603 834 838. Děkuji.

Přidat komentář