Ztratili pejska

Vložit příspěvek

Komentář od: Blanka Nová |

Ztratila se fenka mix labrador-knirač..černá...v obci Dřísy Praha-východ ,ale muže být i v okolních obcích ....je velice hodná ,sliši na jméno Betynka ....pro nálezce velká odměna ..zel 776092091

Komentář od: Růžička Antonín |

Dobry den,
ve Skorkove se nam ztratila 17ti leta fenka Merry. Spatne vidí i slysi...Je to smeska a svym zabarvení pripomina Huskiho. ma i čip. Mohla by byt viděna v oblasti Otradovice, Podbrah, Skorkova ci Tuřic. Moc predem dekujeme za pripadneinfo.Ruzicka

Komentář od: Simona Dostálová |

Dobrý den, včera 19.8. se nám ztratila naše milovaná fenka boxera z Kostelce nad Labem. Není úplně čistokrevná, ale vypadá jako boxer. Jsou ji 4roky a slyší na jméno Sára. Je hnědá s bílými skvrnami a na krku za hlavou má jednu skvrnu ve tvaru 1. Ztratila se nám poprvé, hledáme ji všude.. Tel.775160637

Komentář od: Simona Dostálová |

Dobrý den, včera 19.8. se nám ztratila naše milovaná fenka boxera z Kostelce nad Labem. Není úplně čistokrevná, ale vypadá jako boxer. Jsou ji 4roky a slyší na jméno Sára. Je hnědá s bílými skvrnami a na krku za hlavou má jednu skvrnu ve tvaru 1. Ztratila se nám poprvé, hledáme ji všude..

Komentář od: Michaela Bénová |

V sobotu 10.8. odešla ze zahrady (Smilovice, Újezd) 14let stará fenka černého labradora. Jmenuje se Ája. Už špatně slyší i vidí. Prošedivělý čumák. Na sobě má jen bílý antiparazitní obojek. Je čipovaná i tetovaná. Moc milá a klidná. Kontakt:607718895.

Komentář od: Jana k. |

Dnes okolo 13h se zaběhl Jack Russell teriér, slyšici na jméno Buddy(Bady),důvodem byla bouřka.je to bi-color,hnědý ocásek,ouška a skvrna na zádech,dlouhý ocásek.naposledy spatřen v kukuřici u Všechlap.takze se může vyskytovat kdekoliv,nikdy tak daleko sám nebyl,prosím,kdyby ho někdo viděl.zmizel že zavadilky(zahrada),ale jinak bydlíme v Milovicích.muze být plachý,ale je hodný,čipovaný,na krku hnědý textilní obojek.dekuji

Komentář od: Zbyněk Kojecký |

27.6.2019 se ztratil 7 letý bílý labrador, srst trochu do béžova, tělo spíš hubené, čumák a tlapky dohněda. Ztratil se v obci Křenice. Může nejspíš pobíhat v okolí Říčan, ale může se taky zaběhnout mnohem dál.

Komentář od: Jana Bezuchová |

Dnes 22.7.se v obci Ostrá zaběhl oes Juck russel teriér. Slyší na jméno Juck. Volejte-730 157250

Komentář od: Kateřina Nováková |

Dobrý den, včera v noci 19.7. nám zmizela ze zahrady v Říčanech u Prahy fenka Německého ovčáka. Je drobnější postavy, váží cca 25 kg, černého zbarvení s pálením, v září jí bude 9 let. Má šedivý čumák a šedivé chlupy má i za ušima. S lidmi není konfliktní, ale ani se nepřijde mazlit. Je čipovaná.
Za jakoukoliv zprávu děkuji. Telefon: 777 431 707.

Komentář od: Anna krckova |

Ještě přidáván telefon ke ztracené sarpejce.737823840

Komentář od: Anna krckova |

Začátkem ledna se nám ztratila v obci Horky nad Jizerou ztrati
La hnědá sarpejka Kessi. Stále čekáme ze se nám vrátí.ze třeba u někoho je.kdyby jste ji zahlédli dejte prosím vědět.

Komentář od: Vladimír Karel |

Dne 28.6.2019 se v obci Starý Vestec ztratila asi čtyřletá fena sibiřského husky. Utekla ze zahrady v noci na 29.6., slyší na jméno "Gina", ale je bázliva. Jakékoli informace prosíme na tel.č. 724180018.

Komentář od: Michaela Kulhankova |

Dobrý den, včera večer utekl můj pejsek - čivava, hnědočerného zbarvení a slyšící na jméno Ringo. Má na krku růžový protiparazitní obojek. Ztratil se okolo 7 hodiny večer, v Kochánkách (mezi Benátky nad Jizerou/Předměřice nad Jizerou)
Moc Vás prosím o jakoukoli informaci na číslo 721085444.

Komentář od: Petr Vituj |

Dobrý den,
zaběhl se nám pejsek- krátkosrstá kolie , zlatá, slyší na jméno Ebi.
děkujeme za jakékoli zprávy.
602 262 222 Moc Vám děkujeme

Komentář od: Adriana Huňorová |

Dobrý den,fotka se do inzerátu nedala vložit tak mi pošlete správu,nebo e-mail a Já Vám ji obratem zase pošlu na Váš e-mail.Děkuji.

Přidat komentář