Ztratili pejska

Vložit příspěvek

Komentář od: Jana |

Pro Evu ze Staré Lysé, někdo našel žíhaného psa ve St. Lysé, sekce nalezli psa. Podívejte se a spojte, zda to není ten Váš.

Komentář od: Jakub |

Dobrý den, tak Artur, který se nám ztratil 15.2. byl nalezen. Byl ve velmi špatném stavu, ale díky skvělé péči na Nymburské veterině Socrates a následné intezivní domácí péči se Artur dostává zpět do kondice.

Komentář od: Zdeněk Bažant |

26.2. se mi v okolí Kostelce nad Černými lesy ztratil Bílý švýcarský ovčák 8 měs. hodný, slyší na jméno Fík, na tváři má jizvu. Pokud ho najdete, prosím volejte 724 820 758 nebo pište na bazantovo@gmail.com.

Komentář od: Bezdíčková Dagmar |

Dobrý den, prosím od úterý 21.2.2017 nám odpochodoval na vypuštění petardy náš Matýsek, slyší málo,ale slyší,větší pejsek
hnědorezaté barvy,čumáček a hlavičku jezevčíka, jinak nedorostlý labrador, zkrátka kříženec, fotku nemáme, byl babičky a zůstal u nás.Děkuji za pomoc.č. tel. 721311444 Lysá nad Labem-Litol

Komentář od: Brigita Vocaskova |

Dobry den dne 22.2.2017 jse ztratit v Praze Vinoř pejsek JACK RUSSELL TERIÉR BÍLY S HNEDYMI FLEKY bez obojku slyší na jméno RONY prosim kdyby nikdo ho viděl a nebo ho ma ozvěte se mi dekuji mob: 721503052
Odměna 1.000kč

Komentář od: Jakub |

Dne 15.2. cca. v 18:30 nám utekl pes ve Zvěřínku - utekl poprvé za celý jeho život. Je to černý labradorský retriever 14 let starý. Špatně slyší. Má jméno Artur. Pes je čipovaný, nemá obojek a je velmi hodný, nekonfliktní. Prosím dejte nám vědět, pokud máte jakékoli informace o jeho výskytu. Prosím volejte na 734730188 - Jakub.
Mnohokrát děkuji.

Komentář od: Petra |

Dobry den, ztratilo se nam pul rocni stene cer o hnede barvy. Rasa neznama. Ma delsi nozky jinak malinka. v Milovicich na Balonce. Lekla se a utekla nwznamo kam dneska v poledne. Od te doby ji nikdo nikde nevidel. Bohuzel v tehle zime noc dlouho ve ku nevydrzi. Prosim o pomoc!

Komentář od: Košinovi |

Stále nemáme žádné informace o naší sedmileté fence Tervuerena s PP (tet. číslo 4803, ucho) Áje. Naposledy byla viděna dne 11.2.17 na lesní křižovatce Zahrady- Doubravčice-Kostelec nad černými lesy. Ája je milá, nekonfliktní fenka, šedé barvy, očkovaná, odčervená. Foto na fecebook : Hledá se Ája, Psí detektiv, pes web

Komentář od: Michaela Husáková |

Ebinka - fena samojeda se našla, vrátila se sama, děkuji!

Komentář od: Michaela Husáková |

Dobrý den, 10.2. cca ve 23:10 nám dírou v plotě utekla fenka samojeda,bílé barvy, slyší na jméno Ebinka, čip: 941000017001582, je drobná, velmi milá k lidem i zvířátům. V případě nálezu prosím volejte 724718724, odměna!

Komentář od: Jana Mužná |

Dobrá zpráva! Špringršpaněl Bambula je zpátky doma..Špinavý,vystresovaný, vyhladovělý, ale mezi svými.. Děkujeme za pomoc při pátrání..

Komentář od: Jana Mužná |

Od pondělí 30.1.se v Rožďalovicích pohřešuje anglický špringršpaněl, slyšící na jméno Bambula. Je to hodný postarší dobrák, co už hůře slyší.Za jakékoli informace na tel.č. 775 604 909 budeme velmi vděčný..

Komentář od: Eva |

Dobrý večer,dnes odpoledne se nám zaběhl pejsek,utekl kolem druhe odpoledne ze Staré Lysé..Nemá na sobě obojek ,je to kříženec cane corso a brasilské dogy,má černo hnědou(žíhanou)srst.Je to velký ale mírumilovný pes,slyší na jméno Drejk..Prosím jestli ste ho někdo viděl nebo našel,prosím volejte!!Předem děkuji za pomoc..Tel.606092482 nebo 602969354

Komentář od: Koníčková |

Dobrý den, prosím pomozte najít pejska Maxe. Utekl v sobotu 14.1.2017. Je to malý havanský bišonek černo-šedé barvy s bílou náprsenkou. Měl na sobě černý kabátek a modrý obojek s kostičkou a jménem.Táhl za sebou navinovací vodítko. Je bázlivý ale hodný. Prosím pomozte.Děkuji za jakoukoli zprávu.

Komentář od: Aneta Šolcová |

Dobrý den,
31.12. v 18:00 mi utekl ze zahrady v Sedlci u Benátek nad Jizerou okr. Mladá Boleslav pes. Jedná se o chodského psa Blacka.
Black je 5 let starý pes. Na své jméno slyší. Váží 40 kg. V době ztráty na sobě měl modrý kožený obojek a černý elektrický obojek. Nemá čip ani tetování. Není kastrovaný. Plachý, není zvyklý být v kontaktu se psy, bojí se jich, k lidem přátelský. Utekl v podvečer ze zahrady po výbuchu petardy.
Budu moc ráda za jakoukoli zprávu - aneta.solcova@seznam.cz, tel: 602601890
Moc děkuji za pomoc.
Aneta Šolcová

Přidat komentář